تبلیغات
جدید 2011 - استودیو ویرایش فیلم Pinnacle Studio Ultimate 14
به دهكده ی دانلودخوش آمدید

استودیو ویرایش فیلم Pinnacle Studio Ultimate 14

یکشنبه 25 بهمن 1388 10:28 ق.ظ

نویسنده : متین رضاخو

pinnacle_p30download.com.jpg

استفاده از دوربین های فیلم برداری دیجیتالی امروزه در میان افرادی که از سیستم های کامپیوتری استفاده می کنند بسیار رایج می باشد. قابلیت تبدیل تصاویر به و کیفیت بالا در نوع فیلم برداری این دوربین ها موجب شده تا کاربران بسیاری از برای ثبت لحظه های زندگی خود از این نوع دوربین ها استفاده نمایند. انتقال تصاویر از این دوربین ها بر روی سیستم های کامپیوتری معمولا به کمک نرم افزارهای مختلفی که به همراه این دوربین ها ارائه می شود امکان پذیر می باشد. بسیاری از افرادی که در استفاده از نوع دوربین ها فعالیت می کنند برای انجام امور ویرایش تصاویر و یا کار حرفه ای بر روی آن ها از نرم افزارهای کمک بهره می برند. بسیاری از نرم افزارها را می توان مشاهده نمود که نیاز کاربران را برای انجام عملیات ویرایشی تصاویر رفع می کنند.
Pinnacle Studio™ Ultimate 14 به شما این امکان را می دهد که بتوانید از مزیتهای آخرین متد دنیا مثل تکنولوژی ویرایش HD video که شامل دو فرمت Blu-ray و AVCHD استفاده کنید. تمام متد های جدید ویرایش فیلم که در این نرمافزار گنجانده شده -که به وسیله تهیه کننه ها و هنرمندان حرفه ای طراحی شده - خلاقیت باور نکردنیی به سر انگشتان شما میدهد. به راحتی قطعه ویدئو خود را Drag & Drop کنید و حالا تصاویری که میخواهید در فیلمتان نمایش داده شوند را اضافه کنید و بعد میبینید که مندرجات شما به همره افکتهای چند لایه هالیوودی و اجزای گرافیکی پویا و عناوین و صداهای با کیفیت Hi-Fi دارند جان میگیرند و زنده میشوند. به وسیله رابط کاربری جدید این نرم افزار به راحتی فیلمهایتان را ویرایش و پرداخت کنید سپس بعد از اتمام کار خود میتوانید فیلم خود را بر روی YouTube™ منتشر کنید یا آن را روی DVD یا هر حافظه قابل حمل دیگری تکثیر کنید.
Pinnacle Studio™ Ultimate 14 مجهز به ابزار های حرفه ای برای عنوان گذاری، تصحیح رنگ، نور دهی، جلوه های ویژه و افکتهای مربوط به تکنولوژی زمینه سبز (آبی) میباشد


ابزارهای موجود در این نسخه از نرم افزار:
Pro video tools «این نرم افزار شامل ابزاری برای کالیبره کردن به منظور کنترل کامل شما بر محصولتان میباشد»
* Boris Graffiti - title & graphic animation «جدید ترین ابزار عنوان گذاری شامل وارد کردن انواع متن به تصویرتان با افکتهای حرفهای ومنحصر به فرد»
* Magic Bullet Looks - Pro film styles «یک ابزار کار آمد به منظور طبقه بندی مرتب عکسها»
* proDAD VitaScene - lighting, glows & more «مجموعه ای از هزاران افکت و Transition که برای شما گرد آوری شده»
* Your Story -- Now in Dazzling HD «این نرم افزار بصورت پیش فرض از تکنولوژی HD استفاده میکند ولی به شما اجازه میدهد که در یک پروژه از انواع فرمتها استفاده کنید»
* Built-in HD Disc Burning «برنامه ای برای رایت انواع دیسکهای نوری»
* Enjoy multi-track power without the complexity «انواع الگوهای آماده که به وسیله هنرمندان حرفه ای ایجاد شده وبرای شما جمع آوری شده»
* Create multi-layer effects «دسترسی به تصاویر تو در تو وترکیب دو قطعه فیلم با هم»
* Mix your media together «امکان ترکیب انواع رسانه از قبیل متن، صوت، عکس، فیلم و ... با هم»
* It's all in the Timeline «امکان مشاهده انواع مندرجات در Time Line»
* Optimized for performance
* Real-time multi-track editing «به وسیله این تکنولوژی شما میتوانید افکتهای حرفه ای ترکیبی ایجاد کنید»
* Key frame-able 2D/3D motion graphics «از بین هزاران افکت یکی را انتخاب کنید و در همان لحظه نتیجه آن را ببینید. این روش به شما کمک میکند که بهترین انتخاب را انجام دهید»
* Scorefitter® music generator «تنظیم Sound Track انتخابی شما و هم اندازه کردن طول آن با طول کلیپ تصویریتان به صورت خودکار»
Web publishing simplified «در انتها شما به راحتی میتوانید فیلم خود را در وب منتشر کنید»
Refined audio editing «کنترل کننده دیجیتالی صدا به منظور بعد بخشیدن صدا در فیلم»
* Clean up and rejuvenate «تصحیح کننده فایلهای صوتی وتصویری از نظر حجم صدا یا رنگ تصویر و ...»
* Even more ways to share «خروجی برای فرمتهای Sony® PSP™, Apple® iPod®, DivX® certified players وحتی 3GP mobile phones»
* Scalable user interface «محیط کاری قابل تنظیم برای راحتی کاربر»


ادامه مطلب


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -